KONST / Litografier / Färglitografi 12577343
nr 1257 7343
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 62, PT, 4/6, bladets mått: 37x74
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:45:20
27/5 19:39:22
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér